Dzisiaj (niedziela, 27 stycznia) w Pisarzowicach w drugim dniu Memoriału Bronka Furtaka i Jacka Urbana w tenisie stołowym rywalizowali seniorzy i seniorki.
W kategorii senior +45 wygrał Sylwester Poręba, drugie miejsce zajął Robert Słowik, trzecie Jacek Rosiak. W kategorii senior wygrał Marcin Świrski, drugi by Oskar Jadach, trzeci Maciej Makajew. W rywalizacji open najlepszy okazał się Marcin Świrski, drugi był Sylwester Poręba, trzeci Maciej Makajew.
Dzisiaj w Pisarzowicach rywalizowały 43 zawodników z Dolnego Śląska, wśród nich byli zawodnicy grający w II i III lidze tenisa stołowego.
Memoriał Bronka Furtaka i Jacka Urbana - dzień pierwszy

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze