Reklama

Drugi dzień Memoriału

Dzisiaj (niedziela, 27 stycznia) w Pisarzowicach w drugim dniu Memoriału Bronka Furtaka i Jacka Urbana w tenisie stołowym rywalizowali seniorzy i seniorki.

 

W kategorii senior +45 wygrał Sylwester Poręba, drugie miejsce zajął Robert Słowik, trzecie Jacek Rosiak. W kategorii senior wygrał Marcin Świrski, drugi by Oskar Jadach, trzeci Maciej Makajew. W rywalizacji open najlepszy okazał się Marcin Świrski, drugi był Sylwester Poręba, trzeci Maciej Makajew.

Dzisiaj w Pisarzowicach rywalizowały 43 zawodników z Dolnego Śląska, wśród nich byli zawodnicy grający w II i III lidze tenisa stołowego.

Memoriał Bronka Furtaka i Jacka Urbana - dzień pierwszy

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama