Przez trzy miesiące 23-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego nie będzie mógł prowadzić samochodów. Uprawnienia stracił na terenie Bukówki.
Kierowca jechał z prędkością 101 km/h w miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia na trzy miesiące. Podczas kontroli okazało się, że nie jest to pierwsza taka kara nałożona na tego kierowcę. Wcześniej za podobne wykroczenie utracił on uprawnienia na trzy miesiące. Prawo jazdy już odzyskał, ale jak widać nadal lubi szybką jazdę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze