W środę (5 września) klubu z OZPN Jelenia Góra rozegrają mecze drugiej rundy Pucharu Polski. Wśród uczestników rozgrywek jest jedna drużyna z powiatu kamiennogórskiego.
Do drugiej rundy awansował Włókniarz Chełmsko Śląskie. W środę Włókniarz podejmować będzie Piasta Bolków, drużynę z klasy okręgowej.
W rundzie jesiennej Włókniarz rozgrywa mecze jako gospodarz w Lubawce. Mecz z Piastem rozpocznie się o godzinie 17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze