Dzisiaj (piątek, 10 stycznia) drużyna koszykarzy ze Szkoły Podstawowej w Lubawce grała w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Zawody rozegrane zostały w Jeleniej Górze. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny. Oprócz szkoły w Lubawce reprezentacje wystawiły podstawówki z Jeleniej Góry i Bożejowic.
Koszykarze z Lubawki zajęli drugie miejsce dające awans do finału strefy, który rozegrany zostanie za tydzień w Bolesławcu.
Drużyna lubawskiej podstawówki: Grzegorz Dereń, Michał Woźniak, Dawid Grzegorczyk, Damian Filipiak, Michał Chmieliński, Kuba Kędroń, Damian Ignatowicz, Krzysztof Majca, Marcel Korfanty, Dawid Hyziak, Damian Nachman. Opiekunem chłopców był Łukasz Wincza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze