Reklama

Drudzy w półfinale

Dzisiaj (wtorek, 8 maja) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej chłopców. Zawody odbyły się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Prawo gry w turnieju miały cztery zespoły. DO rywalizacji przystąpiły tylko trzy drużyny.

Wyniki poszczególnych spotkań
SP Smolnik : Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra - 0:2
Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra : Gimnazjum przy ZSO nr 1 Jelenia Góra - 0:4
Gimnazjum przy ZSO nr 1 Jelenia Góra : SP Smolnik - 5:1

Pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum w ZSO nr 1 z Jeleniej Góry, drugie Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, trzecie Szkoła Podstawowa ze Smolnika. Dwie pierwsze drużyny awansowały do finału strefy.

Skład Gimnazjum nr 1: Tomasz Cukier, Dawid Greniuk, Damian Ignatowicz, Jakub Kmiecik, Kamil Kirga, Dariusz Morański, Seweryn Pęczek, Kacper Tobiasz, Przemysław Wińcza, Driusz Zieleń.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama