Dzisiaj (wtorek, 8 maja) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej chłopców. Zawody odbyły się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Prawo gry w turnieju miały cztery zespoły. DO rywalizacji przystąpiły tylko trzy drużyny.
Wyniki poszczególnych spotkań
SP Smolnik : Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra - 0:2
Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra : Gimnazjum przy ZSO nr 1 Jelenia Góra - 0:4
Gimnazjum przy ZSO nr 1 Jelenia Góra : SP Smolnik - 5:1
Pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum w ZSO nr 1 z Jeleniej Góry, drugie Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, trzecie Szkoła Podstawowa ze Smolnika. Dwie pierwsze drużyny awansowały do finału strefy.
Skład Gimnazjum nr 1: Tomasz Cukier, Dawid Greniuk, Damian Ignatowicz, Jakub Kmiecik, Kamil Kirga, Dariusz Morański, Seweryn Pęczek, Kacper Tobiasz, Przemysław Wińcza, Driusz Zieleń.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze