W gminie wiejskiej Kamienna Góra i w Lubawce otwarte zostały oferty firm zainteresowanych wywozem śmieci po 1 lipca. W obu gminach o zlecenie obiegały się te same firmy.
W gminie Kamienna Góra lepszą ofertę złożyła forma Com-D z Jawora. Większą kwotę za wywóz odpadów zażądał lubawski Sanikom. Obie kwoty są jednak wyższe od zakładanych w budżecie gminy. Postępowanie przetargowe jeszcze trwa.
Te same firmy złożyły również oferty w Lubawce. Również w tym przypadku zaproponowane kwoty są wyższe od założonych. W tej sytuacji w Lubawce zapadła decyzja o unieważnieniu przetargu i rozpisaniu nowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze