Wczoraj otwarte zostały oferty w przetargu, w którym wybrany ma być wykonawca nowych systemów odcinkowego pomiaru prędkości. Trzy urządzenia mają być zamontowane na Dolny Śląsku, m.ni. na autostradzie A4.
W całym kraju Główny Inspektorat Transportu Drogowego chce zamontować 39 systemów. Na wykonanie tego zadania chciał przeznaczyć prawie 16,5 mln zł. W przetargu złożona została jedna oferta. Firma z Warszawy gotowa jest wykonać zadanie za ponad 69 mln zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze