W przyszłym tygodniu ul. Główna w Pisarzowicach nadal będzie zamknięta. W poniedziałek i wtorek (29 i 30 września) w godzinach 7:00-15:00 przejazd odcinkiem od wjazdu do wsi z drogi wojewódzkiej do skrzyżowania z ul. Przemysłową (skrzyżowanie przy krzyżu) będzie niemożliwy.
Ul. Główna to droga powiatowa prowadząca przez wieś. Trwa jej remont. Zamknięcie w poniedziałek i wtorek będzie niemożliwy z powodu wykonywania przepustów.
Objazd jest możliwy ul. Białą, czyli wjazdem do wsi od strony Szarocina.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze