Remontowany odcinek ul. Głównej w Pisarzowicach (droga powiatowa prowadząca przez wieś) znowu będzie zamknięty. Ograniczenie dotyczyć będzie odcinka od zjazdu z drogi wojewódzkiej do skrzyżowania z ul. Przemysłową („skrzyżowanie przy krzyżu”).
Droga będzie zamknięta 11, 12 i 15 września od godziny 7:00 do 15:00. W tym czasie wykonawca prowadzić będzie prace związane z wykonaniem kanalizacji deszczowej.
W tym czasie wjazd do wsi będzie możliwy tylko od strony Szarocina ul. Białą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze