Reklama

Droga do wolności

Młodzież z gimnazjum w Lubawce zaprezentowała dzisiaj (wtorek, 12 listopada) program słowno-muzyczny dotyczący rocznicy odzyskania niepodległości.


Młodzież postanowiła przypomnieć "Nasze drogi do wolności". Uczestników uroczystości przeniosła do 1795 roku, momentu utraty przez Polskę niepodległości po trzecim rozbiorze. Stopniowo, poprzez powstania, dwie wojny światowe i protesty  społeczeństwa podczas "totalitaryzmu sowieckiego", goście powrócili do współczesnej, wolnej Polski.

Program obejrzeli uczniowie lubawskiej szkoły. Przedstawiciele kombatantów, Sybiraków, nauczyciele i samorządowcy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama