Reklama

Drift na rondzie - Twoja powiatowa - wideo

W nocy z czwartku na piątek (1/2 października) na rondzie w ciągu ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze szalał kierowca auta osobowego. Jego "wyczyny" nagrał jeden z mieszkańców.

 

Na zdjęciu widać próby driftowania na rondzie. Według autora filmu, kolejnym etapem szaleństw na rondzie było driftowanie w przeciwnym kierunku "pod prąd".

Film nagrany został między godziną 22 a 23.

Policjanci przypominają, że drogi publiczne, w tym ronda oraz parkingi osiedlowe czy przy sklepach to nie tory wyścigowe. Za wyczyny zarejestrowane na rondzie grozi kara za zakłócanie ciszy nocnej oraz za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama