W nocy z czwartku na piątek (1/2 października) na rondzie w ciągu ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze szalał kierowca auta osobowego. Jego "wyczyny" nagrał jeden z mieszkańców.
Na zdjęciu widać próby driftowania na rondzie. Według autora filmu, kolejnym etapem szaleństw na rondzie było driftowanie w przeciwnym kierunku "pod prąd".
Film nagrany został między godziną 22 a 23.
Policjanci przypominają, że drogi publiczne, w tym ronda oraz parkingi osiedlowe czy przy sklepach to nie tory wyścigowe. Za wyczyny zarejestrowane na rondzie grozi kara za zakłócanie ciszy nocnej oraz za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze