Ziemia kamiennogórska nadal kryje wiele tajemnic. Przekonał się o tym mieszkaniec miasta, który przeszukał gruz i ziemię wywiezioną z podziemi podczas ich przystosowywania do potrzeb turystów.
Mężczyzna odnalazł pozostałości po drewnianym widelcu. Niewykluczone, że należał do jednego z więźniów drążących kamiennogórskie tunele. Znalazca chce zainteresować widelcem zarządców podziemi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze