Reklama

Dresy dla Olimpii

Dzisiaj (poniedziałek, 26 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyła się konferencja prasowa, na której Iwona Krawczyk, marszałek Dolnego Śląska, wręczyła piłkarzom miejscowej Olimpii komplet strojów sportowych.

 

W uroczystym przekazaniu dresów oraz koszulek w czerwono-białych barwach wzięli udział zawodnicy, działacze klubowi oraz burmistrz, Krzysztof Świątek. Wsparcie rzeczowe to inicjatywa I. Krawczyk. - Wszelka pomoc klubowi jest nieoceniona ? mówił podczas konferencji prezes klubu Tomasz Szopa. Sportowcy w ramach podziękowania podarowali burmistrzowi oraz marszałek klubowe gadżety.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama