Dzisiaj (poniedziałek, 26 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyła się konferencja prasowa, na której Iwona Krawczyk, marszałek Dolnego Śląska, wręczyła piłkarzom miejscowej Olimpii komplet strojów sportowych.
W uroczystym przekazaniu dresów oraz koszulek w czerwono-białych barwach wzięli udział zawodnicy, działacze klubowi oraz burmistrz, Krzysztof Świątek. Wsparcie rzeczowe to inicjatywa I. Krawczyk. - Wszelka pomoc klubowi jest nieoceniona ? mówił podczas konferencji prezes klubu Tomasz Szopa. Sportowcy w ramach podziękowania podarowali burmistrzowi oraz marszałek klubowe gadżety.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze