Reklama

Dragon w Grodzisku

Piłkarki Dragona Miszkowice uczestniczyły w X Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Grodzisku Wielkopolskim. Dziewczęta przywiozły m.in. brązowy medal. 

 

Turniej rozegrano w trzech kategoriach. Dragon w młodziczkach (rocznik 2001 i młodsze) zajął trzecie miejsce (wygrały reprezentantki Bielawianki Bielawa. Drugie miejsce przypadło UKSowi Bierutów). 

Wśród juniorek młodszych (rocznik 1998 i młodsze) złoto wywalczył Olimp Gościno. Drugie miejsce na podium zajęła Bielawianka Bielawa, a trzecie Darbor Bolesławice.

Zwycięstwo w kategorii open (seniorki) wywalczyła Victoria Sianów, na drugim miejscu uplasowali się Błękitni Stargard Szczeciński, a na trzecim KS Teresin.

Reklama

Dodatkowo reprezentantka Miszkowic, Julia Migacz, zdobyła tytuł najlepszego strzelca. 

Skład Dragon Miszkowice: Legutko Ewa, Wiewióra Alicja, Dorożyńska Małgorzata, Gil Dobromiła, Radzisz Nikola, Krok -  Orzechowska Patrycja, Król Patrycja, Migacz Julia

Skrzyńska Aleksandra, Gawenda Edyta, Berdychowska Katarzyna. Trener: Edmund Tasior. Opiekun: Krystyna Rosik

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama