Mieszkańcy Świdnika zorganizowali dzisiaj (niedziela, 5 września) sołeckie dożynki.
W miejscowym kościele odprawiona został msza święta w podziękowaniu za tegoroczne plony. Mieszkańcy przygotowali tradycyjny wieniec, chleb dożynkowy. Nie zabrakło również innych plonów.
Przyjezdnych o święcie plonów informowały konstrukcje ustawione przy wjeździe do kościoła.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze