Parafia w Leszczyńcu w tym roku zorganizowała dożynki w Ogorzelcu. Zabawa dla mieszkańców odbyła się w świetlicy wiejskiej.
Dożynki parafialne rozpoczęły się już rano mszą świętą w kościele w Leszczyńcu. Później mieszkańcy zaproszeni zostali na program artystyczny (m.in. występ dzieci uczących się tańca hip-hop) oraz poczęstunek do świetlicy w Ogorzelcu.
Zabawa potrwać ma do późnych godzin nocnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze