Dzisiaj odbywają się dożynki gminy Marciszów. Gminne święto rolników zorganizowane zostało na terenie wokół Domu Kultury w Marciszowie.
Uroczystość rozpoczęła msza polowa. Po niej starostowie dożynek: Elżbieta Figura i Jan Wiktor, przekazali wójtowi Wiesławowi Cepielikowi chleb.
Na terenie wokół Domu Kultury swoje stoiska mają poszczególne sołectwa oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Przed sceną podziwiać można wieńce dożynkowe.
W artystycznej części dożynek znalazły się występy oraz zabawa taneczna.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze