Tegoroczne Dożynki Gminy Wiejskiej Kamienna Góra odbędą się w Pisarzowicach. W tym roku w konkursie na wieniec dożynkowy nagrodami będą bony do jednego ze sklepów na terenie Kamiennej Góry.
Jak poinformował dyrektor Ośrodka Kultury Janusz Leszczyński, podczas sesji rady gminy, dożynki odbędą się 21 września 2013 roku. Zapisy grup odbywają się w placówce w Pisarzowicach u instruktor Agnieszki Leśniak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze