Zawody Pucharu Świata na Polanie Jakuszyckiej dostały zielone światło od Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) na organizację zawodów. Od wczoraj na trasy dowożony jest śnieg.
Śnieg na Polanę ma być przywożony spod Szrenicy. Organizatorzy przenoszą śnieg z miejsc gdzie nie jest on potrzebny.
Według prognoz spadek temperatury oraz większe opady śniegu spodziewane są od soboty 11 stycznia.
Dzisiaj trasę wizytowali przedstawiciele FIS. Komisja sprawdziła szczegółowy plan przygotowania tras na zawody, które odbędą się 18-19 stycznia. Przedstawiciele Międzynarodowej Federacji Narciarskiej wydali zgodę na przeprowadzenie zawodów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze