Trzech młodych mężczyzn odpowiadać będzie za rozbój. Z ustaleń policji wynika, że chcąc ukraść telefon, przewrócili i dotkliwie pobili ofiarę.
Gdy policjanci otrzymali informację o rozboju. Ustalili trójkę podejrzanych. Już po dwóch dniach od zgłoszenia zatrzymali 17-latka, dzień później w ich ręce wpadli 18 i 19-latkowie.
Z ustaleń policjantów wynika, że zatrzymani przewrócili właściciela telefonu, kopali go i bili pięściami. Ofiara doznała poważnych obrażeń m.in. twarzoczaszki.
Wobec dwóch starszy podejrzanych sąd zastosował areszt tymczasowy, młodszy ma dozór policyjny. Mężczyznom grozi od 2 do 15 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze