Znane są już wyniki Rządowego Programu "KLUB" edycja 2025. Dotacje otrzymały m.in. kluby z powiatu kamiennogórskiego.
LKS Bóbr Marciszów, UKS Maraton Pisarzowice, Fight Club Lubawka, LKS Pagaz Krzeszów otrzymają po 17 tys. zł.
Po 12 tys. zł otrzymają: Kamiennogórska Akademia Piłkarska, Czarni Przedwojów, Olimpia Kamienna Góra, Relax Kamienna Góra, Kamiennogórski Klub Oyama, Orzeł Lubawka, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Dragon Miszkowice, MKS Chełmsko Śląskie, Kwarc Pisarzowice.
Pieniądze mogą zostać wykorzystane na wynagrodzenia trenerów oraz zakup sprzętu sportowego i organizacja obozów sportowych. Zajęcia muszą być skierowane do dzieci i młodzieży do 18 roku życia.
Niższą dotację (12 tys. zł) otrzymywały klubu jednosekcyjne, wyższą (17 tys. zł) wielosekcyjne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze