Reklama

Dominacja Olimpii

Drużyny piłkarskich żaków zagrały dzisiaj (sobota, 16 listopada) w turnieju zorganizowanym przez Kamiennogórskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznym Razem.


Młodzi piłkarze walczyli na sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Puchar dla zwycięzcy, dyplomy i medale ufundował poseł Ryszard Zbrzyzny. Gospodarze turnieju, żaki Olimpii Kamienna Góra, otrzymali dodatkowo zestaw koszulek-znaczników w różnych kolorach.

Turniej wygrała pierwsza drużyna Olimpii Kamienna Góra. Drugie miejsce wywalczyli Czarni Przedwojów, a trzecie Olimpia II Kamienna Góra. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna złożona z młodych piłkarzy Olimpii Kamienna Góra i Orła Lubawka. Na piątym miejscu rywalizację zakończył Orzeł Lubawka.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama