Drużyny piłkarskich żaków zagrały dzisiaj (sobota, 16 listopada) w turnieju zorganizowanym przez Kamiennogórskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznym Razem.
Młodzi piłkarze walczyli na sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Puchar dla zwycięzcy, dyplomy i medale ufundował poseł Ryszard Zbrzyzny. Gospodarze turnieju, żaki Olimpii Kamienna Góra, otrzymali dodatkowo zestaw koszulek-znaczników w różnych kolorach.
Turniej wygrała pierwsza drużyna Olimpii Kamienna Góra. Drugie miejsce wywalczyli Czarni Przedwojów, a trzecie Olimpia II Kamienna Góra. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna złożona z młodych piłkarzy Olimpii Kamienna Góra i Orła Lubawka. Na piątym miejscu rywalizację zakończył Orzeł Lubawka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze