We wtorek (30 grudnia) zawodnicy MUKN Pod Stróżą wystartowali w Biegu Sylwestrowym - Memoriale Włodzimierza Paszkiewicza na Polanie Jakuszyckiej.
Do południa rozgrywane były biegi na krótkich dystansach stylem klasycznym bez zawodników z miszkowickiego klubu.
W południe rozpoczęły się starty stylem łyżwowym. W kategorii mężczyźni (1996 i starsi) Klaudiusz Kogut był czwarty, Artur Bodzek ósmy.
W kategorii juniorek B drugie miejsce zajęła Paulina Trzaska.
W kategorii junior C Kamil Sadowski był ósmy, Kacper Wojciechowski dziewiąty.
W grupie juniorów D drugie miejsce zajął Grzegorz Dereń.
Zawodniczki z MUKN Pod Stróżą Miszkowice zdominowały rywalizację w kategorii juniorka D. Wygrała Weronika Mikołajczyk, drugie miejsce zajęła Aleksandra Mikołajczyk, trzecie Wiktoria Przemyślak, piąte Weronika Przemyślak, szóste Amelia Jęczmieniak, a siódme Julia Czaja.
wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze