Reklama

Dominacja na polanie

We wtorek (30 grudnia) zawodnicy MUKN Pod Stróżą wystartowali w Biegu Sylwestrowym - Memoriale Włodzimierza Paszkiewicza na Polanie Jakuszyckiej.



Do południa rozgrywane były biegi na krótkich dystansach stylem klasycznym bez zawodników z miszkowickiego klubu.

W południe rozpoczęły się starty stylem łyżwowym. W kategorii mężczyźni (1996 i starsi) Klaudiusz Kogut był czwarty, Artur Bodzek ósmy.

W kategorii juniorek B drugie miejsce zajęła Paulina Trzaska.

W kategorii junior C Kamil Sadowski był ósmy, Kacper Wojciechowski dziewiąty.

W grupie juniorów D drugie miejsce zajął Grzegorz Dereń.

Zawodniczki z MUKN Pod Stróżą Miszkowice zdominowały rywalizację w kategorii juniorka D. Wygrała Weronika Mikołajczyk, drugie miejsce zajęła Aleksandra Mikołajczyk, trzecie Wiktoria Przemyślak, piąte Weronika Przemyślak, szóste Amelia Jęczmieniak, a siódme Julia Czaja.

wyniki za skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama