W sobotę (24 października) w Stanowicach k/Oławy został rozegrany Finał Dolnośląski w Warcabach 100 Polowych rozgrywany w ramach XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.
Powiat kamiennogórski reprezentowała grupa 13 zawodniczek i zawodników. Złote medale i tytuły mistrzów Dolnego Śląska zdobyli: Magdalena Lema ? orliczka oraz Gracjan Białas ? młodzik. Srebrny medal i tytuł V-ce mistrzów Dolnego Śląska zdobyli: Zofia Sawicka ? orliczka i Fabian Skoczylas ? junior młodszy. Brązowe medale zdobyli: Zuzanna Gwoździewicz ? młodziczka oraz Mariusz Nowak ? senior. Pozostali reprezentanci naszego powiatu zajęli:
Orlicy: Karol Łuczak czwarte miejsce, Igor Skoczylas ? piąte, Jan Budaj ? szóste
Młodzicy ? Krystian Ziemichód ? czwarte miejsce
Juniorzy młodsi ? Kacper Czyński ? czwarte miejsce
Seniorzy ? Wojciech Zasada czwarte a Tadeusz Hajduk piąte miejsce
Dzięki bardzo dobrym wynikom klasyfikację drużynową wygrała Kamienna Góra a wśród powiatów Powiat Kamiennogórski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze