Reklama

Dolnośląskie warcaby

W sobotę (24 października) w Stanowicach k/Oławy został rozegrany Finał Dolnośląski w Warcabach 100 Polowych rozgrywany w ramach XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

 

Powiat kamiennogórski reprezentowała grupa 13 zawodniczek i zawodników. Złote medale i tytuły mistrzów Dolnego Śląska zdobyli: Magdalena Lema ? orliczka oraz Gracjan Białas ? młodzik. Srebrny medal i tytuł V-ce mistrzów Dolnego Śląska zdobyli: Zofia Sawicka ? orliczka i Fabian Skoczylas ? junior młodszy. Brązowe medale zdobyli: Zuzanna Gwoździewicz ? młodziczka oraz Mariusz Nowak ? senior. Pozostali reprezentanci naszego powiatu zajęli:
Orlicy: Karol Łuczak czwarte miejsce, Igor Skoczylas ? piąte, Jan Budaj ? szóste
Młodzicy ? Krystian Ziemichód ? czwarte miejsce
Juniorzy młodsi ? Kacper Czyński ? czwarte miejsce
Seniorzy ? Wojciech Zasada czwarte a Tadeusz Hajduk piąte miejsce

Reklama

Dzięki bardzo dobrym wynikom klasyfikację drużynową wygrała Kamienna Góra a wśród powiatów Powiat Kamiennogórski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama