Na terenie Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce odbyły się kolejne mecze matematyczne. Impreza to część cyklu Dolnośląskich Meczy Matematycznych organizowanych przez Wydział Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego
Udział w nich wzięli uczniowie lubawskiego gimnazjum oraz gimnazjaliści ze Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze.
Kolejny raz mecz zakończył się sukcesem młodzieży z lubawskiego gimnazjum.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze