Wczoraj (czwartek, 23 września) drużyna klubu ?Podaj Rękę? Kamienna Góra, działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięła udział w XVIII Dolnośląskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Wojcieszowie.
W turnieju uczestniczyło 12 ekip z województwa dolnośląskiego, które rywalizowały między sobą w trzech grupach .Drużyna z Kamiennej Góry ostatecznie została sklasyfikowana na drugim miejscu. ?Podj rękę? reprezentowali nas: Wanesa, Lalita, Piotr, Kacper, Krzysztof, Kornel, Robert, Kamil, Karol, Dawid.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze