Reklama

Dolnośląscy strzelcy

We wtorek (6 października) reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce uczestniczyła w finale wojewódzkim w strzelectwie sportowym, które odbywały się na obiektach WKS Śląsk we Wrocławiu.

 

Drużyna w składzie Małgorzata Lubos, Maria Bizoń, Kornelia Kmiecik, Małgorzata Sajdak, Hanna Dereń, Stanisław Bodzek, Mateusz Szajkowski, Mateusz Gałkowski, Miłosz Surma i Krystian Lichota zajęła czwarte miejsce niewiele tracąc do medalu.

Indywidulanie Mistrzem Dolnego Śląska w strzelectwie sportowym wśród chłopców został Stanisław Bodzek. Miejsca pozostałych chłopców: Mateusz Gałkowski - 5 miejsce, Krystian Lichota - 16 miejsce, Szajkowski Mateusz - 30 miejsce, Miłosz Surma - 39 miejsce. Wśród dziewcząt Małgorzata Lubos - 15 miejsce, Kornelia Kmiecik - 19 miejsce, Izabela Sajdak - 20 miejsce, Dereń Hanna - 29 miejsce, Maria Bizoń - 52 miejsce.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama