W niedzielę (13 stycznia) 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra m.in. w Marciszowie. Organizatorzy zorganizowali bezpłatny dojazd.
Przejazdy zapewni kamiennogórski PKS.

Marciszowski finał zaplanowano w Domu Kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do 20. W programie m.in. Bieg z Serduszkiem, spotkanie z alpakami, ognisko. Wystąpi m.in. zespół Sachiel, Klub Tańca Towarzyskiego Fraszka, Dance Life, zespół biesiadny ze Świdnika.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze