Od 1 czerwca do końca września na ulicach Kamiennej Góry pracować będzie dodatkowy patrol policji. Służby opłaci urząd miasta.
Porozumienie o współpracy podpisane zostało w środę. Wcześniej radni zabezpieczyli na ten cel w budżecie miasta 9600 zł. Piesze patrole pojawia się w miejscach wskazanych przez miasto.
Jak informuje burmistrz Krzysztof Świątek policja co miesiąc przedstawiać ma sprawozdanie z przeprowadzonych patroli. Dodatkowy patrol ma poprawić poziom bezpieczeństwa na terenie miasta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze