Dzisiaj (niedziela, 5 stycznia) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze rozegrany został szachowy mecz w ramach VI rundy III Ligi Szachowej - Drużynowych Mistrzostw Szachowych Dolnego Śląska.
Drużyna UKS Debiut Przedwojów podejmowała MUKS MDK Fabryczna Wrocław.
Pierwszy tegoroczny mecz na swoją korzyść rozstrzygnęli szachiści z Przedwojowa, wygrali 4:1. Punkty dla "Debiutu" zdobyli: Wojciech Koszkul, Wojciech Kmiecik, Robert Szkop i Emilia Kmiecik. W drużynie zagrał również Marcin Jurkowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze