Dzisiaj (niedziela, 29 września) w Kowarach odbyły się piłkarskie turnieje żaków i orlików. W zawodach uczestniczyły drużyny Olimpii Kamienna Góra.
W drużynie orlików grają zawodnicy z rocznika 2003 i 2004. Kamiennogórska drużyna w rozgrywkach grupowych pokonała ekipy z Kowar i Przedwojowa. W finale Olimpia pokonała (5:3) drużynę z Łomnicy.
W żakach grają zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi. Olimpia grała z ekipami z Kowar, Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby. Kamiennogórzanie wygrali wszystkie mecze i nie stracili żadnej bramki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze