Wyjazdowym spotkaniem z Pogonią Świerzawa piłkarze Orła Lubawka zakończyli dzisiaj (sobota, 9 listopada) rundę jesienną w klasie okręgowej.
W kończącym rundę spotkaniu lubawscy piłkarze pokonali Pogoń 1:4. Dwie bramki dla Orła zdobył J. Adamowicz, po jednej K. Musiał i M. Hadała. Bardzo dobrze w bramce lubawskiej drużyny zaprezentował się D. Adamowicz. Młody bramkarz kilkakrotnie ratował drużynę przed utratą gola.
Od 35 minuty Orzeł grał z przewagą jednego zawodnika. Boiska, za drugą żółtą kartkę, musiał opuścić jeden z obrońców gospodarzy.
Pogoń Świerzawa : Orzeł Lubawka - 1:4
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze