Reklama

Dobra połowa

Piłkarscy juniorzy Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (sobota, 12 października) rówieśników reprezentujących Pogoń Świerzawa.


Gospodarze bardzo dobrze zagrali w pierwszej połowie spotkania. Wypracowali przewagę i zdobywali bramki. Już w 2 minucie gola strzelił Rybka. Wynik w 10 i 17 minucie podwyższył Bogumiło. Kolejne dwa trafienia (29 i 38 minuta) należało do Kucharskiego.

W drugiej połowie mecz się wyrównał. Kilka sytuacji strzeleckich mieli goście, ale ich nie wykorzystali.

juniorzy Orzeł Lubawka : Pogoń Świerzawa - 5:0 (5:0)

Skład Orła: Święs, K. Adamowicz, Kruczek, Okoń, Czura, Bagiński (46" Tama), Walczak, Majerski (46" Niemiec), Bogumiło (60" Meuszyński), Kucharski, Rybka.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama