Piec dwupaleniskowy Q Eko Duo 25 rok produkcji 2011, montaż 2012
Podajnik ślimakowy na ekogroszek i miał
Drugie palenisko idealne na drewno, papier (spokojnie można tym palić na jesień, wiosnę i mieć ciepłe grzejniki oraz ciepłą wodę)
Podajnik na ekogroszek na około 120 kg
Oryginalna automatyka z możliwością rozbudowy chociażby o czujniki temperatury zewnętrznej czy na CWU.
Do całości dodaję około 1,5 tony ekogroszka w workach ? to co z ostatniego sezonu grzewczego zostało.
Kontakt ? 530488444

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze