Znana jest już pierwsza gwiazda tegorocznych Dni Lubawki. Impreza odbędzie się 19 i 20 lipca.
Gwiazdą sobotniego wieczoru (19 lipca) będzie grupa "Red Lips". Grupa znana jest m.in. z hitów To co nam było, Czarne i białe, Zanim odejdziesz i Hej Joe!. W ubiegłym roku zespół wystąpił na festiwalach "Top Trendy", "Top Of the Top", "Eska Music Awards", "Letnia scena Eski", "Letnia trasa radio Zet" sylwestrze telewizji Polsat. Pierwsza płyta grupy ukazał się w październiku 2013 roku i ma statu "Złotej płyty".
Zespół powstał w 2010 roku, jest laureatem pierwszej edycji Must be the music.
Więcej o zespole: http://red-lips.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze