We wtorek (30 października) kamiennogórscy policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna prowadził forda.
Podczas kontroli okazało się, że kierowca ma zatrzymane na 3 miesiące prawo jazdy, w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Nałożona kara nie powstrzymała 40-latka przed prowadzeniem pojazdu. Teraz kara przedłużona została do 6 miesięcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze