W najbliższy piątek (24 stycznia) w Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska 19) odbędzie się Spotkanie Opłatkowe połączone z obchodami Dnia Babci i Dziadka.
Spotkanie organizuje Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury, Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, oraz zespół "Wrzos" z Lubawki.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze