W sobotnie popołudnie 6 listopada społeczność Kamiennej Góry przeszła ulicami miasta w cichym Marszu dla Izy.
Uczestnicy spotkali się na skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Wałbrzyskiej (wjazd do Kamiennej Góry od strony Marciszowa). Razem rpzeszli ulicami miasta. Pod kamiennogórskim ratuszem minutą ciszy uczczono pamięć młodej kobiety, której śmierć wstrząsnęła ostatnio opinią publiczną w Polsce.

W marszu wzięło udział kilkadziesiąt osób, jednak, co zwracało uwagę, najmniejszą grupą była młodzież w tym młode kobiety, których dotyczą przepisy antyaborcyjne. Manifestanci przeszli pod siedzibę PiS, gdzie zapalono znicze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze