Reklama

Dla Izy

W sobotnie popołudnie 6 listopada społeczność Kamiennej Góry przeszła ulicami miasta w cichym Marszu dla Izy.

Uczestnicy spotkali się na skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Wałbrzyskiej (wjazd do Kamiennej Góry od strony Marciszowa). Razem rpzeszli ulicami miasta. Pod kamiennogórskim ratuszem minutą ciszy uczczono pamięć młodej kobiety, której śmierć wstrząsnęła ostatnio opinią publiczną w Polsce.

W marszu wzięło udział kilkadziesiąt osób, jednak, co zwracało uwagę, najmniejszą grupą była młodzież w tym młode kobiety, których dotyczą przepisy antyaborcyjne. Manifestanci przeszli pod siedzibę PiS, gdzie zapalono znicze.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama