Reklama

DJ na rynku

Na kamiennogórskim rynku z okazji Walentynek oraz rozpoczęcia ferii zimowych stanęła scena. Dwóch DJ-ejów grało piosenki, które zostały zamówione przez mieszkańców miasta.

 

Wybrać utwór wraz z dedykacją mógł każdy kto przyszedł na kamiennogórski rynek  W zamian wrzucić trzeba było dwa złote do puszki na cele charytatywne. 

Również dwa złote kosztowało wydrukowane zdjęcie zrobione w sercu. 

W czasie koncertu na płycie rynku kwestowali uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących na rzecz Lenki, Bianki i Aleksandry Ciszek. 

Dodatkową atrakcją była możliwość puszczenia zapalonego lampionu z życzeniami. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama