Na kamiennogórskim rynku z okazji Walentynek oraz rozpoczęcia ferii zimowych stanęła scena. Dwóch DJ-ejów grało piosenki, które zostały zamówione przez mieszkańców miasta.
Wybrać utwór wraz z dedykacją mógł każdy kto przyszedł na kamiennogórski rynek W zamian wrzucić trzeba było dwa złote do puszki na cele charytatywne.
Również dwa złote kosztowało wydrukowane zdjęcie zrobione w sercu.
W czasie koncertu na płycie rynku kwestowali uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących na rzecz Lenki, Bianki i Aleksandry Ciszek.
Dodatkową atrakcją była możliwość puszczenia zapalonego lampionu z życzeniami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze