Stowarzyszenie Regionalne DIALOG zaprasza wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie z cyklu DIALOG z..., które odbędzie się 11 lutego (wtorek) o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4).{jcomments off}
Podczas tego spotkania chcemy rozmawiać o problemach przedsiębiorców oraz perspektywach rozwoju gospodarczego regionu.
Liczymy na udział przedsiębiorców, którzy podzielą się swymi spostrzeżeniami dotyczącymi działań samorządów lokalnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze