Reklama

Dezerter w Wałbrzychu

Punkrockowy początek wiosny! Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert legendarnej grupy Dezerter. 23 marca, godz. 20.00, Stara Kopalnia. Bilety w cenie: przedsprzedaż 35 zł, w dniu koncertu 45 zł do nabycia w obu placówkach WOK oraz na stronie bilety.wok.walbrzych.pl.

 

Dezerter powstał w Warszawie, w maju 1981r. Grupa przyjęła prowokacyjną wówczas nazwę SS-20 (pochodzącą od radzieckich rakiet z głowicami nuklearnymi), którą była zmuszona zmienić w okresie stanu wojennego. Zespół aktywnie koncertuje nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy (Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia), także w Stanach Zjednoczonych. Przez lata utwory Dezertera ukazywały się na wielu składankach w Polsce i na świecie, trafiły na ścieżki dźwiękowe kilku filmów.

W 2016 r., po 33 latach, został wznowiony singiel ?Ku przyszłości?. Inne znane krążki, m.in.: ?Kolaboracja?, ?Nielegalny zabójca czasu?, ?Prawo do bycia idiotą?. Dezerter w 2010 roku otrzymał Fryderyka.

Reklama

Dezerter:
Robert Matera ? gitara, śpiew
Krzysiek Grabowski ? perkusja, teksty
Jacek Chrzanowski ? bas

Dezerter online:
www.dezerter.com
www.facebook.com/dezerter1981
www.youtube.com/dezertertv

http://www.wok.walbrzych.pl/web/dezerter-w-walbrzychu/

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama