Piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie podejmowali dzisiaj (niedziela, 31 sierpnia) drugą drużynę Olimpii Kowary.
Widowisko zepsuła pogoda. Piłkarze walczyli w ulewnym deszczu. Gospodarze postarali się, aby kibice nie wyszli ze stadionu zawiedzeni. Włókniarz przez całe spotkanie miał przewagę. W pierwszej połowie gospodarze zdobyli dwie bramki, dwie kolejne strzelili w drugiej części meczu. Olimpia odpowiedziała jednym celnym trafieniem.
Bramki dla Włókniarza zdobywali: M. Golasiński, Pączkowski (x2 w tym jedną z karnego) Gracjan Głowacki.
Włókniarz Chełmsko Śląskie : Olimpia II Kowary - 4:1 (2:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze