Reklama

Delfin 2013

Jedną z imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Kamiennej Góry były zawody pływackie rozegrane dzisiaj (sobota, 1 czerwca) na kamiennogórskim basenie.



Pływacy z wałbrzyskich klubów Wodnik, Sokół i Olimpijczyk oraz reprezentanci Kamiennej Góry walczyli o puchar burmistrza. Pływacy walczyli na dystansach 25 i 50 metrów, w stylu grzbietowym, żabce, kraulu i delfinie. Rozegrane zostały również sztafety stylem zmiennym.

Zawody zdominowali pływacy z Wodnika, którzy zdobyli 96 punktów. Na drugim miejscu znalazła się reprezentacja Kamiennej Góry (43 punkty), trzeci był Olimpijczyk (12 punktów).

Kliknij tutaj, aby pobrać pełne wyniki (plik pdf)

 zobacz zdjęcia - kliknij

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama