Jedną z imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Kamiennej Góry były zawody pływackie rozegrane dzisiaj (sobota, 1 czerwca) na kamiennogórskim basenie.
Pływacy z wałbrzyskich klubów Wodnik, Sokół i Olimpijczyk oraz reprezentanci Kamiennej Góry walczyli o puchar burmistrza. Pływacy walczyli na dystansach 25 i 50 metrów, w stylu grzbietowym, żabce, kraulu i delfinie. Rozegrane zostały również sztafety stylem zmiennym.
Zawody zdominowali pływacy z Wodnika, którzy zdobyli 96 punktów. Na drugim miejscu znalazła się reprezentacja Kamiennej Góry (43 punkty), trzeci był Olimpijczyk (12 punktów).
Kliknij tutaj, aby pobrać pełne wyniki (plik pdf)
zobacz zdjęcia - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze