Reklama

Decydowały karne

Dzisiaj (czwartek, 14 lutego) na sali gimnastycznej przy ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół średnich.

 

W zawodach wzięło udział osiem drużyn. W pierwszym etapie rozgrywek ekipy rywalizowały w dwóch grupach. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów.
Zwycięstwo w zawodach odniosły dziewczęta z Mirska pokonując w finale po rzutach karnych zespół gospodarzy ZSZiO w Kamienna Góra.

Wyniki:
Grupa I
ZS Lubomierz ? II LO Bolesławiec 0:1
ZSP Zgorzelec ? ZSP im. AM Lubań 0:0
II LO Bolesławiec ? ZSP Zgorzelec 0:1
ZSP im. AM Lubań ? ZS Lubomierz 2:0
II LO Bolesławiec ? ZSP im. AM Lubań 4:3
ZS Lubomierz ? ZSP Zgorzelec 0:0

Reklama

Grupa II
ZSL-G Mirsk ? ZSZiO Kamienna Góra 2:0
ZSP Karpacz ? ZSOiT Jelenia Góra 1:1
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSP Karpacz 0:0
ZSOiT Jelenia Góra ? ZSL-G Mirsk 1:1
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSOiT Jelenia Góra 2:1
ZSL-G Mirsk ? ZSP Karpacz 0:0

Pólfinały
II LO Bolesławiec ? ZSZiO Kamienna Góra 0:1I
ZSP Zgorzelec ? ZSL-G Mirsk 0:2

Mecz o trzecie miejsce
II LO Bolesławiec ? ZSP Zgorzelec 5:0

Finał
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSL-G Mirsk 0:0 karne 1:2

Klasyfikacja końcowa
1. ZSL-G Mirsk
2. ZSZiO Kamienna Góra
3. II LO Bolesławiec
4. ZSP Zgorzelec
5-6. ZSP Karpacz
5-6. ZSP im. AM Lubań
7-8. ZSOiT Jelenia Góra
7-8. ZS Lubomierz

Reklama

Zawody zorganizowane przez MOS Kamienna Góra

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama