Dzisiaj (czwartek, 14 lutego) na sali gimnastycznej przy ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół średnich.
W zawodach wzięło udział osiem drużyn. W pierwszym etapie rozgrywek ekipy rywalizowały w dwóch grupach. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów.
Zwycięstwo w zawodach odniosły dziewczęta z Mirska pokonując w finale po rzutach karnych zespół gospodarzy ZSZiO w Kamienna Góra.
Wyniki:
Grupa I
ZS Lubomierz ? II LO Bolesławiec 0:1
ZSP Zgorzelec ? ZSP im. AM Lubań 0:0
II LO Bolesławiec ? ZSP Zgorzelec 0:1
ZSP im. AM Lubań ? ZS Lubomierz 2:0
II LO Bolesławiec ? ZSP im. AM Lubań 4:3
ZS Lubomierz ? ZSP Zgorzelec 0:0
Grupa II
ZSL-G Mirsk ? ZSZiO Kamienna Góra 2:0
ZSP Karpacz ? ZSOiT Jelenia Góra 1:1
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSP Karpacz 0:0
ZSOiT Jelenia Góra ? ZSL-G Mirsk 1:1
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSOiT Jelenia Góra 2:1
ZSL-G Mirsk ? ZSP Karpacz 0:0
Pólfinały
II LO Bolesławiec ? ZSZiO Kamienna Góra 0:1I
ZSP Zgorzelec ? ZSL-G Mirsk 0:2
Mecz o trzecie miejsce
II LO Bolesławiec ? ZSP Zgorzelec 5:0
Finał
ZSZiO Kamienna Góra ? ZSL-G Mirsk 0:0 karne 1:2
Klasyfikacja końcowa
1. ZSL-G Mirsk
2. ZSZiO Kamienna Góra
3. II LO Bolesławiec
4. ZSP Zgorzelec
5-6. ZSP Karpacz
5-6. ZSP im. AM Lubań
7-8. ZSOiT Jelenia Góra
7-8. ZS Lubomierz
Zawody zorganizowane przez MOS Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze