fot. użyczone
Na kortach przy stadionie w Lubawce rozegrany został turniej tenisa ziemnego im. Stanisława Walendzisa. Zagrali zawodnicy z Czech, Kamiennej Góry, Wałbrzycha i Lubawki.
W turnieju deblowym zmierzyło się dziewięć par. Trzy pary przyjechały z Czech, trzy reprezentowały Lubawkę, dwie Kamienną Górę i jedna Wałbrzych.

Turniej wygrała para reprezentująca Atri Wałbrzych. Piotr Pożarski i Waldemar Walkowicz pokonali (6:1) parę Pavel Kluka, Ladislav Hampl z Czech. Trzecie miejsce zajęli Andrzej Sojko o Adrian Gawlik (Kamienna Góra) pokonując kamiennogórską parę Zbigniew Obrzud, Tadeusz Król (6:1).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze