Kamiennogórscy policjanci organizują debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów.
Spotkanie odbędzie się 26 czerwca w sali 317 w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Początek o godzinie 11:00.
Oprócz policjantów w debacie uczestniczyć będą przedstawiciele ZUS-u oraz straży pożarnej. W spotkaniu mogą wziąć udział mieszkańcy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze