Reklama

Debata o bezpieczeństwie

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Lubawka na spotkanie, które odbędzie się w czwartek (12 lipca) o godzinie 10:00 w Domu Kultury w Lubawce przy ul. Kamiennogórskiej 19.

 

W spotkaniu planowany jest udział lokalnych przedstawicieli administracji samorządowej, instytucji pomocowych, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców.

Spotkanie będzie jedną z debat społecznych mających pomóc policji w komunikowaniu z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa i porządku publicznego. Debaty organizowane są pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ."

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama