Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Lubawka na spotkanie, które odbędzie się w czwartek (12 lipca) o godzinie 10:00 w Domu Kultury w Lubawce przy ul. Kamiennogórskiej 19.
W spotkaniu planowany jest udział lokalnych przedstawicieli administracji samorządowej, instytucji pomocowych, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców.
Spotkanie będzie jedną z debat społecznych mających pomóc policji w komunikowaniu z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa i porządku publicznego. Debaty organizowane są pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ."
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze