"Piknik z chórem" to ostatni element projektu realizowanego w tym roku przez Stowarzyszenie Doliny Zadrny.
Dzisiaj (sobota, 14 września) mieszkańcy Uniemyśla i Okrzeszyna mieli spotkać się na placu zabaw i spotkań, który sami w ramach projektu ogrodzili, i bawić się przy ognisku. Niestety pogoda pokrzyżowała plany. Spotkanie przeniesione zostało do wiejskiej świetlicy.
Mieszkańcy obu wsi integrowali się przy wspólnym śpiewie inicjowanym przez panie spotykające się w wiejskiej świetlicy już od kilku lat. Część wykorzystanych utworów to kompozycje jednego z mieszkańca Okrzeszyna, który pisze słowa i muzykę.
Spotkanie kończy realizację projektu Zadbajmy o nas dofinansowanego w ramach programu Działaj Lokalnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze