Już 13 września 2014 r. po raz dwunasty odbędzie się Międzynarodowy Marszozbieg ze Śnieżki do Samotni - LAWINA.
Dla pierwszych 200 osób czeka pamiątkowa koszulka, więc warto się pospieszyć.
Zapisy trwają do 12 września do godz. 16.00, potem tylko w biurze zawodów.
Formularz zgłoszeń: http://lawina.szkolagorska.com/formularz.php
Biuro zawodów będzie czynne od godz. 10:00 - 12:30 na Śnieżce, a start rozpocznie się o godz. 13:00. Limit czasu to 2 godziny, więc każdy da radę. Zakończenie i dekoracja o godz. 17.00 w schronisku Samotnia.
Regulamin: http://lawina.szkolagorska.com/REGULAMIN20014.pdf
Więcej o imprezie na stronie www.lawina.szkolagorska.com
Zapraszamy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze