Dzisiaj (wtorek, 30 lipca) po godzinie 8 rano na drodze z Marciszowa do Kaczorowi doszło do wypadku. Do szpitala odwieziony został kierowca toyoty.
Samochód prowadził 31-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Na łuku drogi między Świdnikiem a Kaczorowem prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem, uderzył w przydrożną skarpę i dachował.
Kierowca jechał sam. Doznał niewielkich obrażeń i przewieziony został do szpitala w Jeleniej Górze.
Przez kilkadziesiąt minut droga była nieprzejezdna.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze